image

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1
Postup žáků 5.ročníku do krajského kola v soutěži ve finanční gramotnosti
2 3 4
5 6 7 8 9
ŘEDITELSKÉ VOLNO - PÁTEK 9.2.2024
10 11
12
Jarní prázdniny
13
Jarní prázdniny
14
Jarní prázdniny
15
Jarní prázdniny
16
Jarní prázdniny
TOP 5 škol okresu Žďár nad Sázavou, které nejlépe uspěly v přijímacích zkouškách na SŠ
17 18
19
Lyžařský kurz 7.ročníku
20
Lyžařský kurz 7.ročníku
21
Lyžařský kurz 7.ročníku
22
Lyžařský kurz 7.ročníku
23
Lyžařský kurz 7.ročníku
24
Pozvánka na dětský karneval
Dětský karneval
25
26 27 28 29 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem

Beseda se spisovatelem Janem OpatřilemBeseda se spisovatelem Janem Opatřilem

Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem

V pátek 12.května 2023 proběhla na naší škole beseda se spisovatelem Janem Opatřilem, rodákem ze Žďáru nad Sázavou, který je našemu publiku v Jimramově dobře znám nejenom pro jeho působení v místním rybářském kroužku. Proběhly respektive tři nezávislé besedy pro děti obou stupňů. Program byl vždy spojen s četbou úryvků z knih doprovázenou projekcí knižních ilustrací autora a následnému povídání si s dětmi a zodpovídáním jejich dotazů. Nejprve děti od 1. do 3. třídy si vyslechly úryvky jedné z knih o Kapříku Metlíkovi, děti 4. a 5., třídy úryvky z knihy o Pstroužkovi Vikouškovi a děti z druhého stupně z knihy Hororové povídky, které autor napsal pod pseudonymem Dan Angus. Ze strany dětí byl o besedu velký zájem. Ná zavěr si děti mohly zakoupit anebo objednat z nabídky autorových knih určených především pro jejich věkovou skupinu, mj, i o Štice Majdalence. Pan Opatřil také pozval děti na závody v rybaření O pohár kapříka Metlíka, který proběhne na Strachujovském rybníku 17.června viz. plakát v příloze.

19.05.2023

Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem
Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem
Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem
Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem
Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem
Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem
Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem