image

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
Výběrové řízení - ÚČETNÍ (ekonom) ŠKOLY
28 29
Renovace povrchu školního hřiště
30
Renovace povrchu školního hřiště
Vystoupení ZUŠ pod vedením Dany Makovské v sále školy
31
Renovace povrchu školního hřiště
1
Renovace povrchu školního hřiště
2
Renovace povrchu školního hřiště
3
Renovace povrchu školního hřiště
4
Renovace povrchu školního hřiště
5
Renovace povrchu školního hřiště
6
Globe games na Slovensku
7
Noc kostelů v Jimramově
Výsledek zápisu k předškolnímu vzdělávání
Globe games na Slovensku
8
Globe games na Slovensku
9
Globe games na Slovensku
10 11
Výběrové řízení na pracovní pozici KUCHAŘ-KUCHAŘKA ve školní jídelně
12
Výběrové řízení na pracovní pozici KUCHAŘ-KUCHAŘKA ve školní jídelně
Třídní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
13
Výběrové řízení na pracovní pozici KUCHAŘ-KUCHAŘKA ve školní jídelně
14 15 16
17 18 19 20 21
Pozvánka na Zahradní slavnost školy
22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem

Beseda se spisovatelem Janem OpatřilemBeseda se spisovatelem Janem Opatřilem

Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem

V pátek 12.května 2023 proběhla na naší škole beseda se spisovatelem Janem Opatřilem, rodákem ze Žďáru nad Sázavou, který je našemu publiku v Jimramově dobře znám nejenom pro jeho působení v místním rybářském kroužku. Proběhly respektive tři nezávislé besedy pro děti obou stupňů. Program byl vždy spojen s četbou úryvků z knih doprovázenou projekcí knižních ilustrací autora a následnému povídání si s dětmi a zodpovídáním jejich dotazů. Nejprve děti od 1. do 3. třídy si vyslechly úryvky jedné z knih o Kapříku Metlíkovi, děti 4. a 5., třídy úryvky z knihy o Pstroužkovi Vikouškovi a děti z druhého stupně z knihy Hororové povídky, které autor napsal pod pseudonymem Dan Angus. Ze strany dětí byl o besedu velký zájem. Ná zavěr si děti mohly zakoupit anebo objednat z nabídky autorových knih určených především pro jejich věkovou skupinu, mj, i o Štice Majdalence. Pan Opatřil také pozval děti na závody v rybaření O pohár kapříka Metlíka, který proběhne na Strachujovském rybníku 17.června viz. plakát v příloze.

19.05.2023

Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem
Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem
Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem
Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem
Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem
Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem
Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem