image

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1
Postup žáků 5.ročníku do krajského kola v soutěži ve finanční gramotnosti
2 3 4
5 6 7 8 9
ŘEDITELSKÉ VOLNO - PÁTEK 9.2.2024
10 11
12
Jarní prázdniny
13
Jarní prázdniny
14
Jarní prázdniny
15
Jarní prázdniny
16
Jarní prázdniny
TOP 5 škol okresu Žďár nad Sázavou, které nejlépe uspěly v přijímacích zkouškách na SŠ
17 18
19
Lyžařský kurz 7.ročníku
20
Lyžařský kurz 7.ročníku
21
Lyžařský kurz 7.ročníku
22
Lyžařský kurz 7.ročníku
23
Lyžařský kurz 7.ročníku
24
Pozvánka na dětský karneval
Dětský karneval
25
26 27 28 29 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Plánované akce na měsíc březen a duben

Plánované akce na měsíc březen a duben



Plánované akce na měsíc březen a duben

  • 2. 3. Gymnázium Nové Město na Moravě – vzdělávací program – 8. ročník
  • 9. 3. Okresní kolo olympiády z Aj
  • 10. 3. Recitační soutěž – Bystřice nad Pernštejnem , 5. a 6. r
  • 17. 3. Matematický klokan
  • 17. 3. Čtyřlístek – Bystřice nad Pernštejnem – 4. a 5. r
  • 20. 3. Minimální preventivní program – 3. a 5. r.
  • 21. 3. Minimální preventivní program – 4. a 7. r.
  • 21. 3. Velikonoční program – Krátká – 1. r.
  • 21. 3. Dodávka - Ovoce a zelenina/ Mléko do škol - 1.st.
  • 22. 3. Minimální preventivní program – 8.r.
  • 22. 3. Okresní kolo fyzikální olympiády
  • 23. 3. Vzdělávací program – Grafika - Muzeum Polička – 7.r.
  • 24. 3. Poznej Vysočinu – Jihlava- 9.r.
  • 24. 3. Minimální preventivní program - 2.r.
  • 24.3. Odpolední vystoupení ZUŠ ART v sále školy
  • 27. 3. - 31. 3. Projekt Bláznivý týden - 1. st.
  • 29. 3. Poznávací zájezd do Vídně – 7., 8., 9. r.
  • 29. 3. Krajské kolo zeměpisné olympiády
  • 30. 3. Beseda s horolezcem Radkem Jarošem pro 1. i 2.st.
  • 31. 3. Ukončení projektu Velikonoční strom pro Jimramov
  • 3. 4. Velikonoční program – Krátká – 4. a 5. r.
  • 3. 4. Projekt - Den Země - 2. st.
  • 4. 4. Zápis do 1. ročníku ZŠ – 13, 30 – 15 hod.
  • od 4. 4. Testování SCIO - 3. a 5. r.
  • 5.4. První pomoc - 8.roč.
  • 6. – 10.4. – volno, prázdniny a Velikonoce
  • 12. 4. Abeceda peněz ( spolupráce s ČS ) – 2. a 4. r.
  • 12. 4. Vzdělávací program Ptáci – Polička – 3.r.
  • 13. 4. Přijímací zkoušky - 9. r. - 1. termín
  • 13. 4. Mezitřídní turnaj ve florbalu od 14.00 hod.
  • 14. 4. Přijímací zkoušky - 9. r. - 2. termín
  • 14. 4. Čtyřlístek – Bystřice nad Pernštejnem – 4. a 5. r
  • 17. 4. Přijímací zkoušky - 5. r. - 1. termín
  • 17. 4. Okresní kolo biologické olympiády
  • 18.4. Přijímací zkoušky - 5. r. - 2. termín
  • 20. 4. Pedagogická rada
  • 21. 4. Projekt Čistá Vysočina
  • 27. 4. Konzultační den

09.03.2023