image

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
Výběrové řízení - ÚČETNÍ (ekonom) ŠKOLY
28 29
Renovace povrchu školního hřiště
30
Renovace povrchu školního hřiště
Vystoupení ZUŠ pod vedením Dany Makovské v sále školy
31
Renovace povrchu školního hřiště
1
Renovace povrchu školního hřiště
2
Renovace povrchu školního hřiště
3
Renovace povrchu školního hřiště
4
Renovace povrchu školního hřiště
5
Renovace povrchu školního hřiště
6
Globe games na Slovensku
7
Noc kostelů v Jimramově
Výsledek zápisu k předškolnímu vzdělávání
Globe games na Slovensku
8
Globe games na Slovensku
9
Globe games na Slovensku
10 11
Výběrové řízení na pracovní pozici KUCHAŘ-KUCHAŘKA ve školní jídelně
12
Výběrové řízení na pracovní pozici KUCHAŘ-KUCHAŘKA ve školní jídelně
Třídní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
13
Výběrové řízení na pracovní pozici KUCHAŘ-KUCHAŘKA ve školní jídelně
14 15 16
17 18 19 20 21
Pozvánka na Zahradní slavnost školy
22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Plánované akce na měsíc březen a duben

Plánované akce na měsíc březen a duben



Plánované akce na měsíc březen a duben

  • 2. 3. Gymnázium Nové Město na Moravě – vzdělávací program – 8. ročník
  • 9. 3. Okresní kolo olympiády z Aj
  • 10. 3. Recitační soutěž – Bystřice nad Pernštejnem , 5. a 6. r
  • 17. 3. Matematický klokan
  • 17. 3. Čtyřlístek – Bystřice nad Pernštejnem – 4. a 5. r
  • 20. 3. Minimální preventivní program – 3. a 5. r.
  • 21. 3. Minimální preventivní program – 4. a 7. r.
  • 21. 3. Velikonoční program – Krátká – 1. r.
  • 21. 3. Dodávka - Ovoce a zelenina/ Mléko do škol - 1.st.
  • 22. 3. Minimální preventivní program – 8.r.
  • 22. 3. Okresní kolo fyzikální olympiády
  • 23. 3. Vzdělávací program – Grafika - Muzeum Polička – 7.r.
  • 24. 3. Poznej Vysočinu – Jihlava- 9.r.
  • 24. 3. Minimální preventivní program - 2.r.
  • 24.3. Odpolední vystoupení ZUŠ ART v sále školy
  • 27. 3. - 31. 3. Projekt Bláznivý týden - 1. st.
  • 29. 3. Poznávací zájezd do Vídně – 7., 8., 9. r.
  • 29. 3. Krajské kolo zeměpisné olympiády
  • 30. 3. Beseda s horolezcem Radkem Jarošem pro 1. i 2.st.
  • 31. 3. Ukončení projektu Velikonoční strom pro Jimramov
  • 3. 4. Velikonoční program – Krátká – 4. a 5. r.
  • 3. 4. Projekt - Den Země - 2. st.
  • 4. 4. Zápis do 1. ročníku ZŠ – 13, 30 – 15 hod.
  • od 4. 4. Testování SCIO - 3. a 5. r.
  • 5.4. První pomoc - 8.roč.
  • 6. – 10.4. – volno, prázdniny a Velikonoce
  • 12. 4. Abeceda peněz ( spolupráce s ČS ) – 2. a 4. r.
  • 12. 4. Vzdělávací program Ptáci – Polička – 3.r.
  • 13. 4. Přijímací zkoušky - 9. r. - 1. termín
  • 13. 4. Mezitřídní turnaj ve florbalu od 14.00 hod.
  • 14. 4. Přijímací zkoušky - 9. r. - 2. termín
  • 14. 4. Čtyřlístek – Bystřice nad Pernštejnem – 4. a 5. r
  • 17. 4. Přijímací zkoušky - 5. r. - 1. termín
  • 17. 4. Okresní kolo biologické olympiády
  • 18.4. Přijímací zkoušky - 5. r. - 2. termín
  • 20. 4. Pedagogická rada
  • 21. 4. Projekt Čistá Vysočina
  • 27. 4. Konzultační den

09.03.2023