image

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
Výběrové řízení - ÚČETNÍ (ekonom) ŠKOLY
28 29
Renovace povrchu školního hřiště
30
Renovace povrchu školního hřiště
Vystoupení ZUŠ pod vedením Dany Makovské v sále školy
31
Renovace povrchu školního hřiště
1
Renovace povrchu školního hřiště
2
Renovace povrchu školního hřiště
3
Renovace povrchu školního hřiště
4
Renovace povrchu školního hřiště
5
Renovace povrchu školního hřiště
6
Globe games na Slovensku
7
Noc kostelů v Jimramově
Výsledek zápisu k předškolnímu vzdělávání
Globe games na Slovensku
8
Globe games na Slovensku
9
Globe games na Slovensku
10 11
Výběrové řízení na pracovní pozici KUCHAŘ-KUCHAŘKA ve školní jídelně
12
Výběrové řízení na pracovní pozici KUCHAŘ-KUCHAŘKA ve školní jídelně
Třídní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
13
Výběrové řízení na pracovní pozici KUCHAŘ-KUCHAŘKA ve školní jídelně
14 15 16
17 18 19 20 21
Pozvánka na Zahradní slavnost školy
22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > POKOS ve škole

POKOS ve školePOKOS ve škole

V úterý 13.6. absolvovali naši čtvrťáci a páťáci úvodní lekci programu tzv. POKOS, neboli projektu Armády ČR (Příprava-Občanů-K-Obraně_Státu) zaměřeného na předávání základních informací týkajících se obrany státu, české armády apod. Dětem byly zábavnou a interaktivní formou představeny ozbrojené síly a Armáda ČR, včetně jejich hlavního poslání a jejich současné činnosti. Děti zahrnuly lektora pana kpt.Ing Rudolfa Veverku z krajského velitelství v Jihlavě množstvím nejrůznějších dotazů, které pan kapitán trpělivě zodpovídal. Se svolením vedení školy si poté mohly děti prohédnout i ukázky základní výzbroje střelných zbraní Armády ČR. Budeme se těšit na pokračování projektu k obraně státu v naší škole, na který navážeme v příštím školním roce. Děkujeme AČR za tuto rychlou misi u nás ve škole i poskytnuté propagační materiály.

13.06.2023

POKOS ve škole
POKOS ve škole
POKOS ve škole
POKOS ve škole
POKOS ve škole
POKOS ve škole
POKOS ve škole
POKOS ve škole
POKOS ve škole