image

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2
Přijmeme asistenta/asistentku pedagoga
3 4 5
Beseda s kpt.Petrou Vobrovou (Kudovou)
6 7
8 9
Zápis do 1.třídy ZŠ
10 11 12
Výsledek zápisu dětí k povinnému základnímu vzdělávání podle registračních čísel
13 14
15 16 17 18
Konzultační den a Volby do školské rady proběhnou ve čtvrtek 18.4.2024
19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vítězství v turnaji a zisk poháru v halové kopané

Vítězství v turnaji a zisk poháru v halové kopanéDatum konání:
27.3.2024

Starší kluci z Jimramova zvítězili v halovém turnaji v kopané ve Žďáru nad Sázavou a získali tak pro letošní rok putovní Pohár v Memoriálu předsedy OFS (Okresního fotbalového svazu) Žďáru nad Sázavou Ing.Františka Mahla. Zapsali se tak spolu se svými trenéry a klubem TJ SOKOL Jimramov, z.s. jako vítězové XII.ročníku 2024. Pohár převzal za kluky kapitán týmu Matyáš Pachta z rukou současného předesdy OFS FAČR ZR pana Beneše. Předání poháru  se před shromážděním všech žáků a učitelů školy zůčastnil i pan starosta Josef Homolka, předseda jimramovského fotbalu pan Pajkr a trenérka úspěšných fotbalistů paní Markéta Čuprová, která kluky trpělivě vedla již od jejich prvních fotbalových krůčků. Děkujeme a gratulujeme! Možná nám mezi kluky anebo i holkami u nás ve škole vyrůstá další Tomáš Holeš anebo Lada Vondorová! Držíme palce, fandíme všem a těšíme se na další turnaje, které bychom ve spolupráci s TJ Sokol Jimramov rádi uspořádali v brzké době i u nás v Jimramově.