image

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2
Přijmeme asistenta/asistentku pedagoga
3 4 5
Beseda s kpt.Petrou Vobrovou (Kudovou)
6 7
8 9
Zápis do 1.třídy ZŠ
10 11 12
Výsledek zápisu dětí k povinnému základnímu vzdělávání podle registračních čísel
13 14
15 16 17 18
Konzultační den a Volby do školské rady proběhnou ve čtvrtek 18.4.2024
19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Konzultační den a Volby do školské rady proběhnou ve čtvrtek 18.4.2024

Konzultační den a Volby do školské rady proběhnou ve čtvrtek 18.4.2024Datum konání:
18.4.2024

Ve čtvrtek 18.dubna 2024 od 13-16.30 hodin se na naší škole uskuteční KONZULTAČNÍ DEN PRO RODIČE všech žáků od 1.- 9.třídy. Přijďte si popovídat s učiteli Vašich dětí a vezměte děti s sebou, ať jejich školní pokrok i průběžné výsledky a chování můžete probrat přímo i s nimi v trojúhelníku UČITEL - DÍTĚ - RODIČ.

Současně připomínáme, že v tento den budou paralelně probíhat i VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY ZŠ JIMRAMOV (na další tříleté období 2024-2027)  
Kandidátní listina zákonných zástupců a postup volbeb - zde

____________________________________________________________________________________________________________________________

Vážení rodiče (zákonní zástupci),

    na konci tohoto školního roku 2023-2024 končí funkční období vašich zástupců ve školské radě. Školská rada musí být zřízena na každé základní škole podle školského zákona č.561/2004 Sb. Naše školská rada má 6 členů, kdy třetinové zastoupení má zřizovatel (městys), třetinové zastoupení pedagogičtí pracovníci školy a třetinové zastoupení rodiče dětí jako jejich zákonní zástupci. Aktuálními členy školské rady za rodiče jsou pan Mgr. Ondřej Vomočil a paní Mgr. Marie Gregorová, za školu dvě učitelky paní Mgr. Romana Bukáčková a paní Mgr. Sylva Totušková a za zřizovatele dva zastupitelé Městyse Jimramov, pan Petr Vojta a paní Mgr. Lenka Machová.

     Chceme Vás s předstihem požádat o spolupráci při nových volbách do této školské rady na nastávající tříleté období 2024-2027 a sice tím, aby jste pomohli utvořit kandidátní listinu a navrhli kandidáty z vašich řad, kteří budou moci být následně zvoleni (pokud budou souhlasit s kandidaturou) ve volbách do této rady. Volby se uskuteční během konzultačního dne ve čtvrtek 18.dubna 2024.  Ve volbách do školské rady se postupuje dle volebního řádu schváleného radou městyse Jimramov.

      Další upřesnění a informace se jmény kandidátů apod. budou zveřejněny před volbami umístěním na webových stránkách školy a rovněž vyvěšeny ve vestibulu školy. V blízké době vám také děti donesou k vyplnění tištěný lístek s návratkou, na které budete moci písemně navrhnout vaše zástupce. Budete se moci buď sami přihlásit o zapojení do činnosti rady, potvrdit stávající členy ŠR anebo navrhnout nové kandidáty.

 

 

Předem Vám děkujeme za spolupráci

Ředitelství ZŠ a MŠ Jimramov, Mgr. Michal Budig