image

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Přejeme všem krásné léto!
2
Přejeme všem krásné léto!
3
Přejeme všem krásné léto!
4
Přejeme všem krásné léto!
5
Přejeme všem krásné léto!
6
Přejeme všem krásné léto!
7
Přejeme všem krásné léto!
8
Příměstský tábor Jimramov
Přejeme všem krásné léto!
9
Přejeme všem krásné léto!
10
Přejeme všem krásné léto!
11
Přejeme všem krásné léto!
12
Přejeme všem krásné léto!
13
Přejeme všem krásné léto!
14
Přejeme všem krásné léto!
15
Přejeme všem krásné léto!
16
Přejeme všem krásné léto!
17
Přejeme všem krásné léto!
18
Výběrové řízení na pozici VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY
Přejeme všem krásné léto!
19
Přejeme všem krásné léto!
20
Přejeme všem krásné léto!
21
Přejeme všem krásné léto!
22
Přejeme všem krásné léto!
23
Přejeme všem krásné léto!
24
Přejeme všem krásné léto!
25
Přejeme všem krásné léto!
26
Přejeme všem krásné léto!
27
Přejeme všem krásné léto!
28
Přejeme všem krásné léto!
29
Přejeme všem krásné léto!
30
Přejeme všem krásné léto!
31
Přejeme všem krásné léto!
1
Přejeme všem krásné léto!
2
Přejeme všem krásné léto!
3
Přejeme všem krásné léto!
4
Přejeme všem krásné léto!
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zlatá včela - postup do celostátního kola

Zlatá včela - postup do celostátního kolaSOUTĚŽ ZLATÁ VČELA 

V pátek 5.5.2023 vyrazili naši žáci včelařského kroužku do Bobrové, aby si zde změřili svoje znalostí s ostatními žáky včelařských kroužků na Vysočině ve vědomostní soutěži Zlatá včela. Děti soutěžily v těchto disciplínách: botanika, mikroskopování, včelařská praxe a včelařské pomůcky. Soutěž je završena záludným písemným vědomostním testem včelařských znalosti.

V mladší kategorii žáků 1. až 5. třídy se umístili Viktorka Gregorová, Anička Prügerová a Ondřej Gregor na předních místech (14., 8. a 7. místo), na stupně vítězů dosáhla Emma Raaschová na krásném 2. místě.

Ve starší kategorii žáků 6. až 9. tříd úspěšně soutěžili Matěj Gregor, Verunka Bradáčová a Jakub Šafr (7., 6. a 4. místo). Vítěznou sestavu s postupem do celostátního kola tvořili: Simonka Morávková na 3., Eliška Prügerová na 2. a Michal Šafr na 1. místě. Eliška s Michalem účasti v celostátním kole v Nasavrkách završí svoje poznávání tajemství včel v našem kroužku, který oba navštěvují nepřetržitě už od 1. třídy. Jsme na Vás pyšní!

Základní škole v Jimramově děkujeme, že žákům včelařského kroužku bylo umožněno se soutěže účastnit.

P. Šafr, R. Karmazínová a R. Raaschová.

17.05.2023

Zlatá včela - postup do celostátního kola