image

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
Výběrové řízení - ÚČETNÍ (ekonom) ŠKOLY
28 29
Renovace povrchu školního hřiště
30
Renovace povrchu školního hřiště
Vystoupení ZUŠ pod vedením Dany Makovské v sále školy
31
Renovace povrchu školního hřiště
1
Renovace povrchu školního hřiště
2
Renovace povrchu školního hřiště
3
Renovace povrchu školního hřiště
4
Renovace povrchu školního hřiště
5
Renovace povrchu školního hřiště
6
Globe games na Slovensku
7
Noc kostelů v Jimramově
Výsledek zápisu k předškolnímu vzdělávání
Globe games na Slovensku
8
Globe games na Slovensku
9
Globe games na Slovensku
10 11
Výběrové řízení na pracovní pozici KUCHAŘ-KUCHAŘKA ve školní jídelně
12
Výběrové řízení na pracovní pozici KUCHAŘ-KUCHAŘKA ve školní jídelně
Třídní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
13
Výběrové řízení na pracovní pozici KUCHAŘ-KUCHAŘKA ve školní jídelně
14 15 16
17 18 19 20 21
Pozvánka na Zahradní slavnost školy
22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Adaptační kurz – 6. ročník

Adaptační kurz – 6. ročníkDatum konání:
11.9.2023
Datum ukončení:
12.9.2023

V pondělí 11. 9. zahájili všichni žáci 6. ročníku adaptační pobyt ve třídě. Seznámili jsme se s paní psycholožkou Petrou Kočí a zahráli si pár her na seznámení. Další vyučovací hodinu jsme se přesunuli ven pod pergolu, kde jsem fixami na textil zdobili třídní trička. Včetně pana asistenta Bradáče. Před obědem jsme se protáhli při hrách na školním hřišti a sehráli turnaj ve vybíjené. Po obědě jsme vyrazili s batohy směr kemp na Milovech. Zmrzlina před cestou nesměla chybět. Cesta byla náročná, protože jsme přecházeli přes vysoký kopec a skálu Prosíčka a bylo velké horko. Cestu jsme si zpříjemnili různými hrami – hodem šiškou na cíl, během do vrchu. Odměnou byl nádherný výhled z vrcholu skály do celého okolí. Na cestě jsme stihli i návštěvu restaurace v Daňkovicích, kde jsme doplnili vypocené tekutiny. Do kempu Milovy jsme doputovali kolem šesté hodiny. Rozdělili jsme si chatky, zahráli míčové hry a rozdělali táborák. K večeři byli špekáčky z vlastních nakoupených zásob. Počkali jsme na tmu a vyrazili na stezku odvahy spojenou s bobříkem mlčení a hledáním pokladu. Po příchodu jsme ještě chvíli zpívali s kytarou u ohně a šli spát. Vstávali jsme v 7 hodin, rychle sbalili věci a uklidili chatky a vyrazili na Blatiny. Tam jsme vyčistili a osedlali koně a vozili se ve výběhu. Kdo zrovna nejezdil na koni, tak cvičil na tyči, na hrazdě nebo se houpal na houpačkách. Nebo jen tak odpočíval a užíval si hezkého slunečného počasí. Krátce před polednem jsme posbírali všechny batohy a šli pěšky po turistické značce na autobus do Sněžného. Cukrárna na náměstí byla sladkou tečkou. A také výborný oběd ve školní jídelně po příjezdu.