image

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30
Projekt "Dnes jím jako Mongol"
1 2 3 4 5
6
Hledáme uklízečku jako zástup za nemoc
Týden digitálních kompetencí
7
Týden digitálních kompetencí
Vyhodnocení okresního kola soutěže Požární ochrana očima dětí
8
Týden digitálních kompetencí
9
Týden digitálních kompetencí
10
Přednáška s Jiřím Haldou_Jak na děti ve škole i doma
Týden digitálních kompetencí
Vítězství Rozálie Machové a 6.místo našich žáků v krajském kole Olympijského víceboje
11 12
13 14
Zmizelí sousedé Jimramova
15
Zápis do Mateřské školy Jimramov - 15.května 2024
Složení nové školské rady ZŠ Jimramov na období 2024-2027
16 17 18 19
20
Výběrové řízení - UČITEL_UČITELKA MATEŘSKÉ ŠKOLY
21 22 23 24 25 26
27
Výběrové řízení - ÚČETNÍ (ekonom) ŠKOLY
28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Rozvrhy

Rozvrhy


 

Rozvrh pro 1. ročník       
               
Hod
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Od 7:25 8:20 9:25 10:20 11:15 12:05 12:55
Do 8:10 9:05 10:10 11:05 12:00 12:50 13:40
Po ČJ M TV ČJ      
Út ČJ M PRV HV      
St ČJ M ČJ TV      
Čt ČJ M ČJ PV      
ČJ M ČJ VV      

 

 

Rozvrh pro 2. ročník
               
Hod
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Od 7:25 8:20 9:25 10:20 11:15 12:05 12:55
Do 8:10 9:05 10:10 11:05 12:00 12:50 13:40
Po ČJ M ČJ TV oběd   

Vv(11,35-12,20)

 

 
Út ČJ M PRV Hv ČJ     
St ČJ M ČJ PV      
Čt ČJ M ČJ TV      
ČJ M PRV ČJ      

 

Rozvrh pro 3. ročník
               
Hod
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Od 7:25 8:20 9:25 10:20 11:15 12:05 12:55
Do 8:10 9:05 10:10 11:05 12:00 12:50 13:40
Po ČJ M AJ TV ČJ    
Út ČJ M HV AJ PRV    
St ČJ M PRV ČJ PV    
Čt M VV AJ TV ČJ    
ČJ M AJ PRV ČJ    

 

Rozvrh pro 4. ročník
               
Hod
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Od 7:25 8:20 9:25 10:20 11:15 12:05 12:55
Do 8:10 9:05 10:10 11:05 12:00 12:50 13:40
Po ČJ M AJ VL PV    
Út M INF TV AJ ČJ    
St M VL ČJ HV ČJ    
Čt M TV AJ PVD ČJ    
ČJ M VV VV ČJ    

 

Rozvrh pro 5. ročník
               
Hod
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Od 7:25 8:20 9:25 10:20 11:15 12:05 12:55
Do 8:10 9:05 10:10 11:05 12:00 12:50 13:40
Po M AJ VL HV ČJ    
Út PVD ČJ M TV ČJ PV  
St M ČJ VL VV VV    
Čt ČJ M TV ČJ AJ    
ČJ INF M AJ PVD    

 

Rozvrh pro 6. ročník
                   
Hod
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Od 7:25 8:20 9:25 10:20 11:15 12:05 12:55 13:45 14:35
Do 8:10 9:05 10:10 11:05 12:00 12:50 13:40 14:30 15:20
Po M VO AJ ČJ VV TVd TVch    
Út ČJ Z M AJ D HV      
St FY ČJ M AJ TVch TVd    
Čt D M AJ Z VV      
INF ČJ VZ M FY      

 

Rozvrh pro 7. ročník
                   
Hod
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Od 7:25 8:20 9:25 10:20 11:15 12:05 12:55 13:45 14:35
Do 8:10 9:05 10:10 11:05 12:00 12:50 13:40 14:30 15:20
Po FY VV Z D TVd TVch    
Út VZ ČJ AJ M VV VO      
St ČJ NJ M Z D TVch TVd    
Čt M FY ČJ AJ      
M ČJ AJ NJ INF HV      

 

Rozvrh pro 8. ročník
                   
Hod
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Od 7:25 8:20 9:25 10:20 11:15 12:05 12:55 13:45 14:35
Do 8:10 9:05 10:10 11:05 12:00 12:50 13:40 14:30 15:20
Po ČJ M FY AJ D   HV  
Út ČJ M NJ/KV/PČ RJ/PČ AJ TVch TVd    
St M Z VV ČJ CH FY      
Čt D AJ ČJ M TVd TVch    
CH M INF/NJ/KV INF/RJ Z VO      

 

Rozvrh pro 9. ročník
                   
Hod
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Od 7:25 8:20 9:25 10:20 11:15 12:05 12:55 13:45 14:35
Do 8:10 9:05 10:10 11:05 12:00 12:50 13:40 14:30 15:20
Po Z ČJ M D FG   CVE  
Út M AJ RJ/KV ČJ TVch TVd    
St AJ M ČJ CH VV D      
Čt FY ČJ M AJ HV TVd TVch    
ČJ VO RJ/KV CH M INF