image

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Přejeme všem krásné léto!
2
Přejeme všem krásné léto!
3
Přejeme všem krásné léto!
4
Přejeme všem krásné léto!
5
Přejeme všem krásné léto!
6
Přejeme všem krásné léto!
7
Přejeme všem krásné léto!
8
Příměstský tábor Jimramov
Přejeme všem krásné léto!
9
Přejeme všem krásné léto!
10
Přejeme všem krásné léto!
11
Přejeme všem krásné léto!
12
Přejeme všem krásné léto!
13
Přejeme všem krásné léto!
14
Přejeme všem krásné léto!
15
Přejeme všem krásné léto!
16
Přejeme všem krásné léto!
17
Přejeme všem krásné léto!
18
Výběrové řízení na pozici VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY
Přejeme všem krásné léto!
19
Přejeme všem krásné léto!
20
Přejeme všem krásné léto!
21
Přejeme všem krásné léto!
22
Přejeme všem krásné léto!
23
Přejeme všem krásné léto!
24
Přejeme všem krásné léto!
25
Přejeme všem krásné léto!
26
Přejeme všem krásné léto!
27
Přejeme všem krásné léto!
28
Přejeme všem krásné léto!
29
Přejeme všem krásné léto!
30
Přejeme všem krásné léto!
31
Přejeme všem krásné léto!
1
Přejeme všem krásné léto!
2
Přejeme všem krásné léto!
3
Přejeme všem krásné léto!
4
Přejeme všem krásné léto!
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Nabídka kroužků

Nabídka kroužků a výuka nepovinného předmětu náboženství pro šk. rok 2023/24

 

Nabídka volnočasových zájmových kroužků na ZŠ a MŠ v Jimramově

ve spolupráci s místními spolky  Městyse Jimramov a ZUŠ Bystřice n.Pernšt. ve škol. roce 2023-2024

 

č.

Den

název kroužku

čas

pro koho

jméno vedoucího

pozn

od kdy

kontakt

1

Pondělí

Keramický kroužek I

12,30 - 14,00

4.r.

p. A. Štěrbová

1 x za 14 dní

od 3.10.

ve škole

2

Pondělí

Kroužek Aj

12,15 - 12,45

1.r.

p. uč. Rabiňáková

 

 

ve škole

3

Úterý

Sportovně - pohybový kroužek

13,45 - 14,30

 1.st.

p. Bradáčová

kroužek při ŠD

 

ve škole

4

Úterý

Keramický kroužek II

13,00 - 14,30

6., 7.r.

p.uč. Šafrová

1 x za 14 dní

od 2.10.

ve škole

5

Úterý

Kroužek Aj

12,10 - 12,40

2.r.

p. uč. Rabiňáková

 

 

ve škole

6

Úterý

Kroužek vaření

12,30 - 14,00

3.r.

p.uč. Bartošová

1 x za 14 dní

od 26.9.

ve škole

7

Úterý

Příprava na přij. zk.

12,15 - 12,50

9.r. d

p. uč. Stará

 

 

ve škole

8

Středa

Keramický kroužek III

12,30 - 14,00

5.r.

p. uč. Bukáčková

1x za 14 dní

od 4.10.

ve škole

9

Středa

Keramický kroužek IV

13,00 - 14,30

8.r.

p.uč. Hejtmánková

1 x za 14 dní

od 11.10

ve škole

10

Středa

Výuka - hry na hud. nástroje

 podle rozvrhu

 

p. Makovská

výuka ZUŠ ART

 

737 824 043

11

Středa

Sportovní kroužek pro 2.st.

14,00 – 15,00

2.stupeň

p.Kozáková

 

od 4.10.

ve škole

12

Čtvrtek

Příprava na přij. zk.

12,30 - 12,50

9. r. ch

p. uč. Stará

 

 

ve škole

13

Čtvrtek

Inovativní vzdělávání v zájmovém vzdělávání ve ŠD (EU JAK)

13,05 - 14,05 h

1.st, při ŠD

M. Kwiatkowská

 

 

ve škole

14

Pátek

Taneční kroužek

13,05 - 14,05

1., 2.r.

p. Kwiatkowská

 

od října

ve škole

15

Pátek

Pěvecký kroužek

12,25 - 12,50

1.st.

p. Bradáč

 

od října

ve škole

16

Pátek

Zdokonalujeme se v ČJ

6,50 - 7,20

8.r.

p. uč.Hanělová

 

od října

ve škole

18

Pátek

Pěvecký kroužek

13,00 - 13,45

2. st.

p. uč. Budig

 

od října

ve škole          

19

Sobota

Hasičský kroužek

od 10:00 hod.

1.a 2.stup. 

p.Černý

 

od 30.9.

v hasičské zbrojnici

20

středa

Rybářský kroužek

od 15,00 - 16,30  

p.Kulka. p.Opatřil, p.Jiří Procházka

1x za 14 dní

 od 4.10.

v tarokovém klubu

732 805 542

kulinste@seznam.cz

 

21

Úterý nebo středa

Včelařský kroužek

od 13,30

 

p. Raaschová, p.Šafr

Bude aktualizováno

od listopadu

604 429 442

21

Středa

Sportovně-pohybový

16,30 - 17,30

MŠ, 1. a 2.třída

p.Borovský

 

od 5.10.

604 967 172

 

Čtvrtek Základy křesťanství - evangelické náboženství
výuka bude probíhat na faře od října

Čtvrtek

od 14.9.2023

další hodina

5.října 2024

Katolické náboženství

výuka ve škole - v knihovně

 1.r,2. r. - 11,25 h - 12, 10 h

 3.r, 4.r ,5.r.- 12,25 - 13,10 h

 6.r,7.r, 8.r, 9.r. - 13,15  -14,00 h