image

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
Výběrové řízení - ÚČETNÍ (ekonom) ŠKOLY
28 29
Renovace povrchu školního hřiště
30
Renovace povrchu školního hřiště
Vystoupení ZUŠ pod vedením Dany Makovské v sále školy
31
Renovace povrchu školního hřiště
1
Renovace povrchu školního hřiště
2
Renovace povrchu školního hřiště
3
Renovace povrchu školního hřiště
4
Renovace povrchu školního hřiště
5
Renovace povrchu školního hřiště
6
Globe games na Slovensku
7
Noc kostelů v Jimramově
Výsledek zápisu k předškolnímu vzdělávání
Globe games na Slovensku
8
Globe games na Slovensku
9
Globe games na Slovensku
10 11
Výběrové řízení na pracovní pozici KUCHAŘ-KUCHAŘKA ve školní jídelně
12
Výběrové řízení na pracovní pozici KUCHAŘ-KUCHAŘKA ve školní jídelně
Třídní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
13
Výběrové řízení na pracovní pozici KUCHAŘ-KUCHAŘKA ve školní jídelně
14 15 16
17 18 19 20 21
Pozvánka na Zahradní slavnost školy
22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Jimramovská škola má talent

Jimramovská škola má talentDatum konání:
5.12.2023

V úterý 5.prosince proběhl ve škole nejenom projekt žákovské rady andělsko-čertovský "Black and white day", ale ve stejný den se po mikulášské nadílce uskutečnil i další žákovský projekt, který zorganizovali žáci 9.ročníku v sále školy a sice soutěž "Jimramovská škola má talent". Na pódiu se představilo 10 přihlášených soutěžních vystoupení z různých tříd napříč ročníky. Nejmladší soutěžící byla Adélka Černá ze 2.třídy, která předvedla báječný tanec na hudbu Baby Shark. Mohli jsme shlédnout další nejrůznější vystoupení od úvodní projekce drezury poníků, tanců a aerobiku, sólového zpěvu anebo duo rapu až ke hře na klavír anebo dokonce i one man show (stand-up comedy). Nejvíce se do soutěže zapojily žákyně 6.ročníku. Všíchni účastnici předvedli skvělé výkony a zaslouží si uznání a velkou pochvalu. Že se vystoupení líbila potvrzovalo i nadšené publikum složené ze spolužáků z celé školy, které všechny soutěžící odměnilo velkým aplausem. Organizátoři soutěže udělili všem soutěžícím fidorkové zlaté medaile. Nelehké rozhodování měla porota složená z žáků i učitelů, která se nakonec rozhodla vyhlásit na 3.místě Adélu Chládkovou (hra na klavír, 8.roč.), na 2.místě Elišku Lněničkovou (zpěv, 8.roč.) a na 1.místě Lucii Dostálovou (aerobik, 8.roč.). Cenu hlasujících díváků získal Pavel Podsedník (8.roč. - Stand-up comedy). Všem soutěžícím gratulujeme a děkujeme deváťákům za organizaci.