image

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1
Postup žáků 5.ročníku do krajského kola v soutěži ve finanční gramotnosti
2 3 4
5 6 7 8 9
ŘEDITELSKÉ VOLNO - PÁTEK 9.2.2024
10 11
12
Jarní prázdniny
13
Jarní prázdniny
14
Jarní prázdniny
15
Jarní prázdniny
16
Jarní prázdniny
TOP 5 škol okresu Žďár nad Sázavou, které nejlépe uspěly v přijímacích zkouškách na SŠ
17 18
19
Lyžařský kurz 7.ročníku
20
Lyžařský kurz 7.ročníku
21
Lyžařský kurz 7.ročníku
22
Lyžařský kurz 7.ročníku
23
Lyžařský kurz 7.ročníku
24
Pozvánka na dětský karneval
Dětský karneval
25
26 27 28 29 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Jimramovská škola má talent

Jimramovská škola má talentDatum konání:
5.12.2023

V úterý 5.prosince proběhl ve škole nejenom projekt žákovské rady andělsko-čertovský "Black and white day", ale ve stejný den se po mikulášské nadílce uskutečnil i další žákovský projekt, který zorganizovali žáci 9.ročníku v sále školy a sice soutěž "Jimramovská škola má talent". Na pódiu se představilo 10 přihlášených soutěžních vystoupení z různých tříd napříč ročníky. Nejmladší soutěžící byla Adélka Černá ze 2.třídy, která předvedla báječný tanec na hudbu Baby Shark. Mohli jsme shlédnout další nejrůznější vystoupení od úvodní projekce drezury poníků, tanců a aerobiku, sólového zpěvu anebo duo rapu až ke hře na klavír anebo dokonce i one man show (stand-up comedy). Nejvíce se do soutěže zapojily žákyně 6.ročníku. Všíchni účastnici předvedli skvělé výkony a zaslouží si uznání a velkou pochvalu. Že se vystoupení líbila potvrzovalo i nadšené publikum složené ze spolužáků z celé školy, které všechny soutěžící odměnilo velkým aplausem. Organizátoři soutěže udělili všem soutěžícím fidorkové zlaté medaile. Nelehké rozhodování měla porota složená z žáků i učitelů, která se nakonec rozhodla vyhlásit na 3.místě Adélu Chládkovou (hra na klavír, 8.roč.), na 2.místě Elišku Lněničkovou (zpěv, 8.roč.) a na 1.místě Lucii Dostálovou (aerobik, 8.roč.). Cenu hlasujících díváků získal Pavel Podsedník (8.roč. - Stand-up comedy). Všem soutěžícím gratulujeme a děkujeme deváťákům za organizaci.