image

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1
Postup žáků 5.ročníku do krajského kola v soutěži ve finanční gramotnosti
2 3 4
5 6 7 8 9
ŘEDITELSKÉ VOLNO - PÁTEK 9.2.2024
10 11
12
Jarní prázdniny
13
Jarní prázdniny
14
Jarní prázdniny
15
Jarní prázdniny
16
Jarní prázdniny
TOP 5 škol okresu Žďár nad Sázavou, které nejlépe uspěly v přijímacích zkouškách na SŠ
17 18
19
Lyžařský kurz 7.ročníku
20
Lyžařský kurz 7.ročníku
21
Lyžařský kurz 7.ročníku
22
Lyžařský kurz 7.ročníku
23
Lyžařský kurz 7.ročníku
24
Pozvánka na dětský karneval
Dětský karneval
25
26 27 28 29 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Olympijský víceboj s Šárkou Kašpárkovou

Olympijský víceboj s Šárkou KašpárkovouDatum konání:
15.12.2023

Olympijský víceboj je největší školní sportovní projekt v České republice.

Je určený základním školám a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií, které se mohou s dětmi jednoduše zapojit v hodinách tělesné výchovy.

V pátek 15.prosince se v naší tělocvičně konal tento víceboj jako celodenní projekt pro děti 2.stupně za osobní účasti legendární české atletky a olympioničky, držitelky bronzové olympijské medaile a mistryně světa v trojskoku, paní Šárky Kašpárkové.  Projekt bude pokračovat po novém roce i pro děti z 1.stupně. Sportovně-pohybovou akci pro jimramovskou školu zorganizovala naše nová tělocvikářka paní Mgr. Daniela Kozáková. Děkujeme!

 Garantem a hostem na této soutěži byla atletka, olympijská reprezentantka a světová vítězka v trojskoku Šárka Kašpárková. Žáci a žákyně soutěžili v osmi disciplínách - člunkový běh 4x10m, driblink s basketbalovým míčem, trojskok, shyby na šikmé lavičce, hod medicinbalem, přeskoky přes švihadlo, kliky a leh-sed. Soutěžení si žáci zpestřili společným tancem a dobrou náladou. Olympijský víceboj je celorepubliková soutěž. V jarních měsících se bude konat okresní kolo ve Žďáře nad Sázavou, kam postupují nejlepší žáci kategorie. V našem školním kole se absolutním vítězem stal David Šimon a nejlepší žákyní Nela Sedláková, kteří získali nejvyšší počet bodů. Vyhlášeni byli také nejlepší žáci a žákyně v jednotlivých ročnících narození. Gratulujeme všem vítězům, ale i všem, kteří se víceboje zúčastnili!