image

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
Výběrové řízení - ÚČETNÍ (ekonom) ŠKOLY
28 29
Renovace povrchu školního hřiště
30
Renovace povrchu školního hřiště
Vystoupení ZUŠ pod vedením Dany Makovské v sále školy
31
Renovace povrchu školního hřiště
1
Renovace povrchu školního hřiště
2
Renovace povrchu školního hřiště
3
Renovace povrchu školního hřiště
4
Renovace povrchu školního hřiště
5
Renovace povrchu školního hřiště
6
Globe games na Slovensku
7
Noc kostelů v Jimramově
Výsledek zápisu k předškolnímu vzdělávání
Globe games na Slovensku
8
Globe games na Slovensku
9
Globe games na Slovensku
10 11
Výběrové řízení na pracovní pozici KUCHAŘ-KUCHAŘKA ve školní jídelně
12
Výběrové řízení na pracovní pozici KUCHAŘ-KUCHAŘKA ve školní jídelně
Třídní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
13
Výběrové řízení na pracovní pozici KUCHAŘ-KUCHAŘKA ve školní jídelně
14 15 16
17 18 19 20 21
Pozvánka na Zahradní slavnost školy
22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Olympijský víceboj s Šárkou Kašpárkovou

Olympijský víceboj s Šárkou KašpárkovouDatum konání:
15.12.2023

Olympijský víceboj je největší školní sportovní projekt v České republice.

Je určený základním školám a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií, které se mohou s dětmi jednoduše zapojit v hodinách tělesné výchovy.

V pátek 15.prosince se v naší tělocvičně konal tento víceboj jako celodenní projekt pro děti 2.stupně za osobní účasti legendární české atletky a olympioničky, držitelky bronzové olympijské medaile a mistryně světa v trojskoku, paní Šárky Kašpárkové.  Projekt bude pokračovat po novém roce i pro děti z 1.stupně. Sportovně-pohybovou akci pro jimramovskou školu zorganizovala naše nová tělocvikářka paní Mgr. Daniela Kozáková. Děkujeme!

 Garantem a hostem na této soutěži byla atletka, olympijská reprezentantka a světová vítězka v trojskoku Šárka Kašpárková. Žáci a žákyně soutěžili v osmi disciplínách - člunkový běh 4x10m, driblink s basketbalovým míčem, trojskok, shyby na šikmé lavičce, hod medicinbalem, přeskoky přes švihadlo, kliky a leh-sed. Soutěžení si žáci zpestřili společným tancem a dobrou náladou. Olympijský víceboj je celorepubliková soutěž. V jarních měsících se bude konat okresní kolo ve Žďáře nad Sázavou, kam postupují nejlepší žáci kategorie. V našem školním kole se absolutním vítězem stal David Šimon a nejlepší žákyní Nela Sedláková, kteří získali nejvyšší počet bodů. Vyhlášeni byli také nejlepší žáci a žákyně v jednotlivých ročnících narození. Gratulujeme všem vítězům, ale i všem, kteří se víceboje zúčastnili!