Přijmeme asistenta/asistentku pedagoga
Beseda s kpt.Petrou Vobrovou (Kudovou)
Zápis do 1.třídy ZŠ
Výsledek zápisu dětí k povinnému základnímu vzdělávání podle registračních čísel
Konzultační den a Volby do školské rady proběhnou ve čtvrtek 18.4.2024

Úvod > Aktuality > TOP 5 škol okresu Žďár nad Sázavou, které nejlépe uspěly v přijímacích zkouškách na SŠ

16.2.2024

Ve středu 7.2. uveřejnil Žďárský deník ve své elektronické verzi TOP 5 škol okresu Žďár nad Sázavou, které nejlépe uspěly v posledních letech v přijímacích zkouškách na střední školy.  Mezi těmito pěti TOP školami se umístila na 1. místě i naše škola v úspěšnosti žáků v českém jazyce při přijímacích zkouškách. Naše škola tradičně věnuje přípravě žáků na přijímací zkoušky velkou pozornost. V deváté třídě byla posílena výuka matematiky i českého jazyka o 1 vyučovací hodinu, která je věnována zmiňované přípravě na zkoušky. V letošním roce od měsíce října mohou žáci navštěvovat kroužek matematiky, který vede p. uč. Stará a je koncipován jako příprava na přijímací zkoušky. Stejně tak od ledna probíhá příprava na zkoušky z českého jazyka pod vedením p. uč. Hanělové. Žákům je také nabízena účast na olympiádách a dalších soutěžích ( Pangea, Logická olympiáda , Matematický klokan, Ekonomická olympiáda .. ), které jsou také dobrou průpravou ke zvládnutí zkoušek.