image

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30
Projekt "Dnes jím jako Mongol"
1 2 3 4 5
6
Hledáme uklízečku jako zástup za nemoc
Týden digitálních kompetencí
7
Týden digitálních kompetencí
Vyhodnocení okresního kola soutěže Požární ochrana očima dětí
8
Týden digitálních kompetencí
9
Týden digitálních kompetencí
10
Přednáška s Jiřím Haldou_Jak na děti ve škole i doma
Týden digitálních kompetencí
Vítězství Rozálie Machové a 6.místo našich žáků v krajském kole Olympijského víceboje
11 12
13 14
Zmizelí sousedé Jimramova
15
Zápis do Mateřské školy Jimramov - 15.května 2024
Složení nové školské rady ZŠ Jimramov na období 2024-2027
16 17 18 19
20
Výběrové řízení - UČITEL_UČITELKA MATEŘSKÉ ŠKOLY
21 22 23 24 25 26
27
Výběrové řízení - ÚČETNÍ (ekonom) ŠKOLY
28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vídeň - Výlet za hranice

Vídeň - Výlet za hraniceVídeň - Výlet za hranice

Výlet za hranice

Ve středu 29. 3. jsme vyrazili se žáky 2. stupně ZŠ na exkurzi do Vídně. Navštívili jsme muzeum architekta Hundertwassera, historický střed města s radnicí, hradem Hofburgem a chrámem sv. Štěpána. Velikonoční rakouské dobroty si děti mohly nakoupit už na menším trhu před hradem, ale to hlavní nás teprve čekalo. Poslední zastávkou byl zámek Schönbrunn s největším velikonočním tržištěm. Krásný areál zámku jsme si prohlédli, na trzích nás zaujalo mnoho neobvyklých velikonočních ozdob a dalších výrobků. Za zvuku píšťalek, které si mnozí koupili za poslední kapesné, jsme kolem půl páté nastupovali do autobusu. I zpáteční cesta proběhla dobře. A tak si můžeme jen přát, aby i příští výlety a exkurze byly podobně vydařené jako tato.

Dana Hanělová