image

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Přejeme všem krásné léto!
2
Přejeme všem krásné léto!
3
Přejeme všem krásné léto!
4
Přejeme všem krásné léto!
5
Přejeme všem krásné léto!
6
Přejeme všem krásné léto!
7
Přejeme všem krásné léto!
8
Příměstský tábor Jimramov
Přejeme všem krásné léto!
9
Přejeme všem krásné léto!
10
Přejeme všem krásné léto!
11
Přejeme všem krásné léto!
12
Přejeme všem krásné léto!
13
Přejeme všem krásné léto!
14
Přejeme všem krásné léto!
15
Přejeme všem krásné léto!
16
Přejeme všem krásné léto!
17
Přejeme všem krásné léto!
18
Výběrové řízení na pozici VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY
Přejeme všem krásné léto!
19
Přejeme všem krásné léto!
20
Přejeme všem krásné léto!
21
Přejeme všem krásné léto!
22
Přejeme všem krásné léto!
23
Přejeme všem krásné léto!
24
Přejeme všem krásné léto!
25
Přejeme všem krásné léto!
26
Přejeme všem krásné léto!
27
Přejeme všem krásné léto!
28
Přejeme všem krásné léto!
29
Přejeme všem krásné léto!
30
Přejeme všem krásné léto!
31
Přejeme všem krásné léto!
1
Přejeme všem krásné léto!
2
Přejeme všem krásné léto!
3
Přejeme všem krásné léto!
4
Přejeme všem krásné léto!
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zahradní slavnost školy spojená mj. s pasováním nových školáků

Zahradní slavnost školy spojená mj. s pasováním nových školákůDatum konání:
21.6.2024

V pátek 21.června 2024 se v jimramovském parku Bludníku v odpoledních hodinách od 16 hodin uskutečnila velká zahradní slavnost naší školy, na které měli příležitost se setkat děti z mateřské i žáci základní školy se svými rodiči i učiteli a dalšími návštěvníky z řad široké veřejnosti. Akce organizovaná školou byla podpořena i naším zřizovatelem Městysem Jimramov a místní SDH. Počasí nám v první letní den přálo. Velmi nás těší, že se slavnosti zúčastnilo velké množství  návštěvníků.

    Na úvod  setkání všechny přítomné pozdravil ředitel školy Michal Budig  a starosta obce pan Josef Homolka. Poté byli vyhlášeni a oceněni nejúspěšnější  jednotliví žáci či žákyně i vybrané kolektivy za uplynulý školní rok. Následně celým programem slavnosti provázeli žáci devátého  ročníku pod vedením své třídní učitelky paní Dany Hanělové.

     Na úvod vystoupily se svým programem Včelky z naší mateřské školy (předškoláci). Jejich vystoupení bylo završeno slavnostním pasováním předškoláčků na školáky. Poté se představily děti střídavě z prvního i druhého stupně ZŠ se svými tanečními, divadelními, hudebními anebo sportovními programovými příspěvky. Po ukončení programu si návštěvníci mohli v klidu posedět a povyprávět v krásném prostředí zámeckého parku v Jimramově na soutoku Svratky a Fryšávky.

    Děkujeme všem účinkujícím, jejich učitelům či učitelkám za přípravu programu i organizátorům a pomocníkům z řad dalších zaměstnanců školy, kteří  připravili a poskytovali občerstvení, doprovodný program, výstavu, hry a soutěže apod.  Děkujeme Městysi Jimramov i místnímu SDH za pomoc se zajištěním akce a především všem hostům a návštěvníkům, že přišli podpořit své děti a vnoučata a s nimi i celou naši školu. 

Věříme, že si všichni toto pěkné odpolední setkání užili a budeme se těšit na další podobné příležitosti ke vzájemnému setkávání.

Krásný den a letní prázdniny 2024 přeje ZŠ a MŠ Jimramov